Bizden Haberler Son Dakika 

Oguzlular.com’dan Bilgi Paylaşımı

www.https://oguzlular.com Sitemiz tüm oğuz köylerine hitap etmesi amacı ile yayın hayatına başlamıştır.

Sitemizin mutlaka eksikleri vardır.Bu nedenle siz değerli sitemiz takipcilerimizden arzumuz ve ricamız bizlerin daha güçlü ve emin adımlarla sizlere hizmet edebilmemiz için sitemiz üzerindeki gördüğünüz aksaklıkları bizlerle paylaşmanızdır.

Sitemiz üzerinde HABER EKLE ve FOTOĞRAF EKLE bölümlerini kullanarak veya MUHABİRİMİZ OLMAK İSTERMİSİNİZ ? bölümüne üyelik kaydınızı yaparak sizlerde sitemiz üzerinde oğuz köylerini ilgileniren haberleri paylaşabilirsiniz.

Sitemiz’e eklenen haber içersindeki küçük resimlerin üzerine TIKLAYARAK mevcut küçük resmi gerçek büyük boyutta görüntüleye bilirsiniz.

Site içersinde gördüğünüz veya bizlere ulaşmak bilgi paylaşımı yapmak için İLETİŞİM bölümünü kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Benimde yazı yazma kabiliyetim yüksek  diyorsanız işte size bu duygu ve düşüncelerinizi paylaşacağınız bir imkan sunuyoruz .YAZARIMIZ olmak istermisiniz ?Yazılarınızı HABER EKLE veya MUHABİRİMİZ OLMAK İSTERMİSİNİZ bölümlerimizi kullanarak yazılarınızı ekleyebilirsiniz.

Unutmayınki sizlerin bizlere ilettiği haberlerle bizlerde sizlere hizmet etmekteyiz.Bu nedenle paylaşılmasınca sakınca olmayan haberlerinizi paylaşmanızı siz DEĞERLİ OĞUZLULAR.COM takipcilerinden rica ediyoruz..

En son Haberler

5 Thoughts to “Oguzlular.com’dan Bilgi Paylaşımı”

 1. kazım zıp

  başarılar diliyorum

  1. Değerli kazım zıp İlginiz için teşekkür ederiz.Ayrıca diemiş olduğunuz başarılara sizlere laik olmya calışacağız bizlerden desdeklerinizi eksik etmemeniz dileklerimizile.

 2. abdullah açıl

  öncelikle
  oğuzlu olmak için çaba gösteren herkesi taktir ve tebrik ediyorum…
  site çok güzel olacak gibi görünüyor…çok büyük bir aile olacağız inşallah…
  gelecek güzel günlerde buluşmak dileğiyle…
  ve unutmadan bir dilek daha
  BÜYÜK TRABZONSPORUMUZA BAŞARILAR…

  1. Güzel dileklerini için teşekkür ederim.Sizlerin desdekleri bizlerin gayretleri ile güzellikleri beraber yakalayacağımızı umut etmekteyim.
   saygılar sunuyorum.

 3. murat

  tüm islam aleminin kurban bayramını kutlar size ve ailenize sağlık mutluluk getirmesini yüce ALLAH`tan niyaz ederim.

Comments are closed.