Site Kuralları

1-oguzlular.com sitesi tüm oğuz köylerine hitap etmektedir. Bununla beraber ülke gündemindeki haberleri yansıtan bir sitedir.

2-Site üzerinde yazılan haberler, yazarın sorumluluğundadır. Site Yöneticilerini bağlamaz.

3-www.https://oguzlular.com sitesi dernek vs gibi kişi ve gurupların tekelinde değildir.

4-İsteyen herkes oguzlular.com sitesine kendi isteği ile üye olur.Gerektiğinde Yöneticiler uygun gördükleri kişi veya kişilerin üyelik iptalini haber verme yükümlülüğü olmadan İPTAL etme yetkisine sahiptirler.

5-Üye olan kişi veya kişiler kendi istekleri ile üyelik iptalini yaptırma yetkileri yoktur. Bu üyelik iptalleri yöneticilerin uygun görmesi şartıyla yapılacaktır. Üyeliği iptal edilen kişi ve kişilerin yazılarını kaldırma veya kaldırmama yetkisi yöneticilerdedir. Üyeliği iptal edilen kişiler bu konuda bir hak iddia edemezler.

6-oguzlular.com sitesine yazılan her yazıyı denetleme yetkisi yöneticileri ait olmakla berber gerekli yazıları silme düzeltme ve yayınlamama, yayınlanmış yazıları kaldırma Yöneticilerin yetkileri dahilindedir.

7-oguzlular.com sitesi içesindeki içerikleri kaynak göstermeden almak farklı amaç ve emellerede kullanmak yasaktır.Kullanılması halinde https://oguzlular.com site yöneticilerini bağlamaz.

8-oguzlular.com sitesinde yayınlanan mp3’leri indirmek yasaktır.Site içersinde yayınlanan mp3’ler sanatçılarını tanıtım maksatlı yayınlanmaktadır.