Güncel Haberler Son Dakika Yöresel Haberler 

Kadırga Açık Camide Kur-an Tilaveti

Beşikdüzü Müftülüğü Kadırga Açık Camide Kur-an Tilaveti Düzenledi Kadırga Yayla Şenliği programına istinaden Trabzon Beşikdüzü İlçe Müftülüğü tarafından organize edilen ve bu yıl yapılması gereken Korona virüs nedeniyle yapılamayan Beşikdüzü İlçe Müftülüğü yaptığı programla halkın takdirini topladı.

Beşikdüzü İlçe Müftüsü İbrahim Kadıoğlu ve personeli ile beraber Kadırga tarihi açık camide takdire şayan bir program icra ettiler. Önceki yıllarda otçular haftasında gurbetten gelen vatandaşlar davul ile zurna ve kemençe eşliğinde şenlik yapılırdı. Korona virüs nedeniyle bu sene yapılamayan şenlik yerine vatandaşlar camiye ve cami dışına akın ettiler.

Camideki programda Beşikdüzü Müftülüğü dağlıca mahallesi İmam Hatip Mehmet Yaşar tarafından kadırga tarihi açık camisi ile ilgili açış konuşması ve sunumunun ardından Beşikdüzü Müftülüğüne bağlı din görevlisi personellerinin birbirinden güzel okudukları Kur’an Tilaveti ve ilahilerin ardından İlçe Müftüsü İbrahim Kadıoğlu aydınlatıcı sohbet yaptı.

http://www.61.com.tr/besikduzu/besikduzu-muftulugu-kadirga-acik-camide-kur-an-tilaveti-h3093.html

En son Haberler