Bizden Haberler Son Dakika 

Yolsuzluk mu Yaptık ? Hırsızlık mı ?

Bu günkü karadeniz gazetesinde oğuz belediyesi ile ilgili haberlede aşağıdaki metin yer almaktadır.

Trabzon’un Beşikdüzü ilçesi Oğuz Belde Belediye Başkanı Şakir Yenigün beldeyi nüfus konusunda şikayet edenlere verdi veriştirdi.

Şikayet eden kişinin bir an önce ortaya çıkarılması için gerekli araştırmanın yapılacağını ve sonuca erken ulaşılabilmek için vatandaşlardan destek isteyen başkan Yenigün ilk kez bay ve bayanların katılımıyla gerçekleştirilen yılın ikinci olağan toplantısında konuştu: “Şikayeti yapan kişi hangi gerekçe ile şikayette bulunduğunu biliyor mu? Bu vatandaş halkımızdan ne istiyor? Biz yolsuzluk mu yaptık? Hırsızlık mı yaptık, ne yaptık?”dedi.

KÖYLERİN ÇÖPÜNÜ BELEDİYE TOPLAYACAK

2008 yılı ile 2009 yılının mali yapısını rakamlarla karşılaştıran Belediye Başkanı, Fen İşleri memuru Hasan Aydın’a 2009 yılında yapılan faaliyetleri okuttu.

Resullü, Dolanlı ve Çakırlı köylerinin çöplerinin belediye tarafından toplanacağını da belirten Başkan Yenigün, Resullü Köyünden 200’ün üzerinde kişinin imza toplayarak otobüs seferinin Resullü Köyü’ne de düzenlenmesi için belediyeye dilekçeyle müracaat ettiklerini; Resullü Köyü’nün bu müracaatını belediye meclisinde görüştüklerini ve CHP grubunun oyu ile kabul gördüğünü bildirdi.

BAŞKANA VATANDAŞLARDAN DESTEK

Oğuz Belediye Başkanı Şakir Yenigün, konuşmasının sonunda bay ve bayan vatandaşların düşüncelerini dinledi, istek ve temennilerine cevaplar verdi.

Bayan katılımcılarından Güler İpek, Nuran Güdü başkanı şikayet eden kişi yada kişileri kınadıklarını belirterek, çalışmalarında başarı dileklerinde bulundular. Söz alan AK Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Turan’da nüfus için yapılan şikayeti kınadığını ve bu olayın beldenin huzurunu bozmaya yönelik bir hareket olduğunu, bu huzuru da bozmaya hiç kimsenin hakkı olmadığını vurguladı.

En son Haberler

3 Thoughts to “Yolsuzluk mu Yaptık ? Hırsızlık mı ?”

 1. bahtiyar açıl

  Hizmetlerin gelişinde bu tür mahoş olaylar olmuştur,olacaktırda..Geçmişimize baktığımızda anlam veremediğimiz yıkımcı faaliyetlerin olduğunu görüyoruz duyuyoruz.Geçmişimizde olmuş,şimdide olacaktır,gelecekte yine olacaktır..Bu vesile ile,bunları dikkate almadan hizmet adına,büyük oğuz birlikteliği adına yolumuza devam atmektir.Tarih,bu zihniyeti bir gelecek ve yargılayacaktır.

  Sevgiler ve saygılar sunuyorum..

 2. Nural Emiroğlu

  K.T.Ü DEN EMİROĞLU NURAL’DAN SEVGİLER SELAMLAR HERKESE ,,,,

  BU BİRLİKTELİKTE EMEĞİ GEÇEN HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLER DİYORUM.ZİRA BU OĞUZ İSMİ ÇOK ŞEYLER GETİRİYOR İNSANLARIN AKLINA BU OĞUZ KÖYÜ İSMİ TARİHE MAL OLMUŞ BİR İSİMDİR ONUN İÇİN BU İSME YAKIŞIR BİR ŞEKİLDE HARAKET ETMELİYİZ,BU İSMİKOLLAMALIYIZ ZİRA ADIYLA,ŞANIYLA,NAMIYLA AĞIR BİR İSİMDİR.ONUN İÇİN AĞIR TAŞI KİMSE YERİNDEN KALDIRAMAZ DİYORUM VE GÜZELLİKLE KALINIZ.

  1. Düşünceleriniz ve yorumuzunuz için sağolun Nural bey Bizlerde aynı duygu ve düşünceleri taşıyoruz bu vesile ile tüm oğuzluları sanal alemde bu site altında toplamak adına bir adım atarak oguzlular.com sitesini hizmete actık.Duygu ,düşünce yorum ve haberlerinizi bekler saygılar sunarız.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.