Bizden Haberler Son Dakika 

Davut Bayraktar’ın Görev Değişikliği

04.12.2009 Yılında Resüllü Mahallesi Aşağı mahalle camisinde imam hatip olarak göreve başlayan Davut Bayraktar hocamız 14.06.2019 bugün mahalle camimizde kıldıracağı Cuma namazı sonrası Vakfıkebir Şenocak Mahallesi merkez camii tayın nedeni ile mahallemizde görevi sona ermektedir.

Uzun geçen 10 yıl içerisinde bir memur olarak değil mahalle sakini olarak her zaman görev yapan hocamız, mahallemizde birçok etkinlikler dede öncülük ederek birlik, beraberli, kaynaşma anlamıda hep mahalle sakinleri ile beraber olmuştur.

Yeni görev yerinizde aynı duygularla hizmet edeceğinden hiç endişemiz yoktur. Mahallemize verdiğiniz hizmetlerden dolayı teşekkür eder yeni görev yerinizde başarılar dileriz.

 

En son Haberler

2 Thoughts to “Davut Bayraktar’ın Görev Değişikliği”

  1. Osman Budak

    “Mahalle imamı” kavramı benim hayatımda önemli bir yer tutar,okuduğum birçok hikaye kitapların yapıcı bütünleştirici rol model insanlar olmasından kaynaklanmaktadır. Hocamız Davut Bayraktar’ bu güzellikleri kendinde toplamış, sanki bu mahallede doğmuş, büyümüş bizden biri idi , bizdendi,ondan dolayı bizim için farklı idi ,mahalle imam hatipliğinden ayrılmasından derin üzüntü duydum. Allah yeni yerinde daha iyi hizmetler vermeyi nasip etsin, bahtı açık olsun. onu hep güzelliklerle hatırlayacağız Osman BUDAK

    1. Davut Bayraktar

      Gönlünüzde yer almak büyük bir şereftir.Meslek hayatım boyunca engüzel yıllarım sizlerin arasında geçti…sizleri unutmak mümkün mü ? Dualarım içinde hep varolacaksınız.

Comments are closed.