Güncel Haberler Son Dakika Yöresel Haberler 

Beşikdüzü – Şalpazarı Yolunda Kaza

Ağasar Deresi’ne uçan otomobilde 3 kişi yaralandı

Beşikdüzü – Şalpazarı karayolundan Ağasar Deresi’ne uçan otomobilde 3 kişi yaralandı.

Şalpazarı İlçesi Üzümözü Mahallesi’nden Emekli Öğretmen Mustafa Bektaş (75) yönetimindeki 61 PA 825 plakalı otomobil bugün (24 Ocak 2019 Perşembe günü) ikindi vakti civarı, Beşikdüzü – Şalpazarı Karayolunun 7. km.’sinden (Yeşilköy altı, Kalegüney ve Yenicami mahallesi yol ayrımına yaklaşık 300 metre  kala) Ağasar Deresi’ne uçtu. Ağaçlarda hızı kesilen otomobil şans eseri dere kenarına düştü.

Kazada, sürücü Mustafa Bektaş ile birlikte otomobilde bulunan eşi Sakine (80) ve Şalpazarı Ayten Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencisi olan kızı Fatmanur (17) hafif yaralı olarak 112 ambulansı ile Vakfıkebir Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Edinilen bilgilere göre, aracın kontrolünü kaybederek dereye uçan aracın sürücüsü Mustafa Bektaş, kaza anını hatırlamadığını ifade etti. Mucize eseri kazadan sağ kurtulan Mustafa Bektaş‘ın tedavisi ayakta yapılırken, kızı Fatmanur‘un kolu ise alçıya alındı. Sakine Bektaş ise Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edilerek müşahede altına alındı. Kaza ile ilgili soruşturma sürüyor.

Emekli Öğretmen Mustafa Bektaş‘a ve ailesine geçmiş olsun diyor, yaralılara Allah’tan acil şifalar diliyoruz.

Haber: Turgay İkinci

 

En son Haberler