Güncel Haberler Son Dakika Yöresel Haberler 

4 Gün Sonra Ormanda Ölü Olarak Bulundu

4Edinilen bilgilere göre Beşikdüzü İlçe merkezinde ikamet eden ve dört gün önce Bozlu Köyü’ne evinin yanındaki ormanlık alanda ağaç budamak için köye gelen Seyfi Aksoy (47) kestiği ağaç dallarının vücudunun çeşitli yerlerinde kesikler oluşturması nedeniyle aşrı kan kaybettiğini anladıktan sonra eve yaralarını sarmak için geldi.
Aksoy evde bir havlu yardımıyla akan kanı durdurduktan sonra tekrar evinden 60 metre mesafedeki ormanlık alana gittiği ve burada aşırı kan kaybı nedeniyle vücudunun zayıfa düşmesiyle baygınlık geçirdiği sırada kesilen ağaç dallarının üzerine düşmesi sonucu boyun kısmına saplanan ağaç dalları nedeniyle tekrar aşırı kan kaybetmesi neticesinde olay yerinde yaşamını yitiridi.
Yakınlarının dört günden beri haber alamadıkları Seyfi Aksoy’u aramak için köye geldiklerinde evdeki kanlı havluyu gördüklerinde endişeleri daha da artarak arama çalışmalarına hız verdiler. Evden yaklaşık 60 metre mesafede ormanlık alanda Aksoy’un cansız bedeniyle karşılaştılar. Olayı Jandarma ve Cumhuriyet Savcılığına haber verdiler.  Olay yerine gelen jandarmalar ilk tetkikleri olay yerinde yaptıktan sonra önce Vakfıkebir Devlet Hastanesi’ne daha sonra da otopsisi yapılmak için Trabzon Adli Tıp kurumuna kaldırıldı. Burada yapılan otopsi sonucunda aşırı kan kaybına bağlı olarak kalp yetmezliğinden öldüğü anlaşılan Seyfi Aksoy ailesine teslim edilerek bu gün Beşikdüzü Bozlu Köyü Merkez Camiinde ikindi namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından aynı yerdeki aile kabristanlığında toprağa verildi. Çevresinde Türkali olarak tanınan Aksoy bekâr olarak yaşamını sürdürüyordu.

Vakfıkebir Gazetesi

 

En son Haberler

One Thought to “4 Gün Sonra Ormanda Ölü Olarak Bulundu”

  1. ramazan dadandı

    allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.