Bizden Haberler Son Dakika 

Başkan Şakir Yenigün Aday Adayıyım

1109582782Beşikdüzü ilçesi Oğuz Beldesi Belediye Başkanı Şakir Yenigün 2014 Mart ayında yapılacak olan yerel yönetim seçimleri için Beşikdüzü Belediye Başkanlığı için aday adayıyım dedi.

Aday adaylığı hakkında Karadeniz’e yaptığı açıklamasında “ Ben halen Beşikdüzü oğuz beldesi Belediye başkanıyım, iki dönemdir bu görevimi yürütüyorum. Beldemin Belediye hizmet alanındaki tüm sorunlarını büyük ölçüde bitirdik. Önümüzdeki dönem yeni yerel yönetimler yasası ile Belediye teşkilatımız Beşikdüzü Belediyesi ile birleştirilecek, bu nedenle tüm bilgi ve birikimlerimizi Beşikdüzü içlemimizde toplayarak Beşikdüzü Belediyesi hizmetlerini daha üst seviyeye çıkartmamız konularında vatandaşlarımızın yoğun talepleri var, bende bu önerilere sıcak bakıyorum ve bu amaçla parti teşkilatım ile istişare halindeyim.

Beşikdüzü Belediye Başkan aday adaylığım için Beşikdüzü ve Trabzon CHP teşkilatlarıma gerekli müracaatlarımı yaptım. Vatandaşlarım ile ilişkilerimi sürdürüyorum, gelişecek süreç içerisinde ilçemizde çok güzel bir seçim ortamı olacağını düşünüyorum. Bu vesile ile ileriki tarihlerde ayrıntılı açıklamalarım olacak, şimdilik yapılacak olan yerel seçimlerin tüm halkımıza hayırlara vesile olmasını diliyorum.”dedi.

Beşikdüzü Gazetesi

En son Haberler

One Thought to “Başkan Şakir Yenigün Aday Adayıyım”

 1. Mustafa Yenigün

  Temennim İnşallah bu arzuna kazanarak kavuşursun. Bu görevi en iyi şekilde yapacağına da inanıyorum. Hadi bakalım, çalışmaya devam. Üstün başarılar senin olsun.

  Sevgilerimle,

  Mustafa YENİGÜN
  Em. Dz. Sb. Y.Müh.
  (Aruz’dan)

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.