Diğer Haberler Son Dakika 

Artık Yenilgiye Yer Yok!

25821.00’DA BAŞLAYACAK
WBC, Dünya Gümüş Kemer, Dünya Kıtalar arası ve Avrupa Boks şampiyonu Trabzonlu Selçuk Aydın 22 mart tarihinde Berlin’de, İtalyalı tecrübeli boksör Giuseppe Lauri ile eleme maçına çıkacak. Tecrübeli boksör Selçuk Aydın, Almanya’da süren 3 haftalık hazırlık kampını tamamlayarak, maç gününe kadar hafif antrenmanlarla formunu korumaya çalışacak. Zorlu müsabaka Eurosport’ta 21.00’da canlı olarak yayınlanacak.

YENİDEN DOĞDUM
Amerika’da yaşadığı şanssızlığın ardından kendini toparlamaya başladığını belirten Aydın, Bu şanssızlığın göz önünde olmayan zeminleri de vardı. Psikolojik yıpranma sakatlık ve uygulanan yanlış taktik neticesinde bizden daha zayıf olan rakibimize karşı yaşanılan hezimeti kaçınılmaz kıldı. Yaşanılan bu süreçte sevenlerimin beni daha çok motive etmesi, kaybolmaya yüz tutmuş motivasyonumu tekrar kazanmamı sağladı dedi.

ÇOK MUTLUYUM
Artık kendini çok daha iyi hissettiğine değinen Aydın, Onların dualarını hissediyorum ve bu bana güç veriyor. İnsanlar hayatlarında inişler çıkışlar yaşayabiliyor ve bu yaşananların hayatımızı renklendiren faktörler olduğuna inanıyorum. Mağlubiyeti yaşamayan, kazanmanın kıymetini bilemez. Karadeniz’in hırçın delikanlısı bundan sonra hayatımda yenilgiye yer yok dedi. Aydın, tekrar Almanya’da ringe çıkacak olmaktan sevinç duyduğunu söyledi.

YAŞASIN TÜKİYE

Aydın, Her ne kadar ülkemde bulunan ulusal medya bizi görmemek için gayret gösterse de biz mücadelemizi kendimiz ve sevenlerimiz için sürdüreceğiz, Yurtdışından ülkemize tatil için gelen bir çok rock müzik sanatçısını bir günde süperstar yapan İstanbul medyası, kendi ülkesinin sporcusuna verdiği yer ortadadır. Yurtdışında ”Karakafa” Türk ve Müslüman, ülkemizde de Boksör ve Trabzonlu. Ne dışarıda sahiplenildik ne de kendi evimizde bunlar sitem değil. Sevenlerimle paylaşmak istediklerimdir. Bu zorlu yolda düşe kalka yürüyoruz. Her şeye rağmen. Yaşasın Türkiye diye konuştu.

Karadeniz Gazetesi

En son Haberler

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.