Bizden Haberler Fotoğraflarımız Sağlık Haberleri Son Dakika 

Ali Çolak Anjio Oldu”Foto Galeri”

1 Mart 2012 günü sitemizde duyurduğumuz üzreas Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar hastanesine yatışı yapılan Resullü köyü sakinlerinden rahmetli Yunus & Ayşe Çolak oğlu Ali Çolak yapılan tetkik ve tedavileri sonuçu bugün (06.03.2012) Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar hastanesinde  tıkalı olan iki kalp damarından sol taraftaki damarı açılarak stent takılmıştır.Bugün ziyaret ettiğim Ali Çolak başarılı bir anjio olduğu’nu genel sağlık durumunun şimdi daha iyi olduğunu söylemiştir.

Halen tıkalı olan sağ kalp damarı ise perşembe günü yapılacak anjio ile acılarak sağ kalp damarada stent takılacaktır.Halen Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar hastanesinde 5.kat 504 nolu odada yatarak tedavisi devam etmektedir.

Bugün anjio olan Ali Çolak’a ALLAH’tan açil şifalar diliyor.Ailesine ,akrabalarına,yakınlarına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Ali Çolak TeL: 0 530 540 05 61

En son Haberler

8 Thoughts to “Ali Çolak Anjio Oldu”Foto Galeri””

 1. Geçmiş Olsun Ali Abi

 2. Enis

  Geçmiş Olsun BABA…

 3. Ahmet Kılıçarslan-Üsküdar

  Ali Çolak kardeşimize acil şifalar dilerim…

 4. Ertuğrul DÜBÜŞ

  Geçmiş olsun Ali abi…

 5. muurat ÇOLAK

  Geçmiş olsun Ali abi. Allah acil şifalar versin.

 6. Nedim BEKTAŞ

  Geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.Allah acil şifalar versin.

 7. muammer coşkun

  Gecmiş olsun Ali abi ALLAH şafi ismiyle acil şifalar versin inşl

 8. Yunus Emre ÇOLAK

  Geçiş olsun Dileklerini İleten İletmeyen Herkese Teşekkür Ederiz. Babam ın Sağlık Durumu iyi ŞUan Evde İstirahat ediyor. ALLAH BAŞIMIZDAN EKSİT ETMESİN. OĞLU YUNUS EMRE ÇOLAK…

Comments are closed.