Bizden Haberler Son Dakika 

Resullü Köyünde 2. Toplantı Yapıldı

SEVGİLİ RESULLULAR;

BELEDİYE İLE İLGİLİ OLARAK YAPILAN 2.TOPLANTI, 13.03.2010 TARİHİNE RESULLU KÖYÜ YUKARI CAMİİ ALTINDA YAPILMIŞTIR.
AYNİ GÜN SAAT 17.30 SIRALARINDA OĞUZ BELEDİYESİNE AİT 2 OTOBÜS,2 MÜNÜBÜS VE 2 OTOMOBİL İLE BEŞİKDÜZÜNDEN HARAKETLE TOPLANTI ALANINA İŞTİRAK EDİLMİŞTİR.KÖYÜMÜZ KADINLARIDA BELEDİYEYE EVET KONUŞMASI YAPABİLMEK İÇİN HEYACANLA YERLERİNİ ALMIŞLARDIR.

TOPLANTININ KONUSU HERKESCE MALÜM,BELEDİYEYE VARMIYIZ YADA YOKMUYUZ İDİ ANCAK;KÖYÜMÜZ MUHTARI,TOPLANTIYI BEN İDARE EDECEĞİM DİYEREK BAŞ KÖŞEYE OTURMASIYLE BİRLİKTE,BELEDİYE OLMANIN DIŞINDA HERŞEYLERDEN,EFLERDEN PÜFLERDEN KONUŞMAYA BAŞLADI.AMACIMIZ BUNLAR DEYİL,KONUMUZ BELEDİYE DENSEDE,KONUŞTUKCA KONUŞTU.TOPLANTIDA BİR TEK SEVGİLİ EMİN KILIÇASLAN BİR İKİ KELİME KONUŞABİLDİ SUSTURULDU….DİĞER KONUŞMACILAR MI..?YOK BÖYLE BİŞEY.

BAĞIRMALAR,HAKARETLER SUSTURMALAR,NE İSTERSENİZ VARDI BU TOPLANTIDA.ÜZERİNE YÜRÜMELER GİBİ OLUMSUZLUKLARIN YAŞANABİLECEĞİ TOPLANTIYA JANDARMA ÇAĞRILARAK,MEYDAN İKİ ÜÇ KİŞİYE BIRAKILMIŞTIR.

BELEDİYEMİ..YOK KARDEŞİM,ÇOK ZARARLI,SUYA PARA OTA PARA,HERŞEYE PARA..BAŞKANMI,YOK BE KARDEŞİM O YALANCININ TEKİ…SEVGİLİ RESULLU KÖYLÜLERİ,BU TOPLANTIYI YARIDA TERK ETTİM,TAHAMMÜL EDEMEDİM SONUNU GETİRMEYE.GELEN ONCA KADINLARIMIZ KONUŞTURULMADI,ORGANİZE OLUNMUŞ,ÇIT ÇIKARAN SUSTURULDU ADETA..

BELEDİYE BİZİM NEYİMİZE,BİZ NİYE İNSAN GİBİ YAŞAYALIM..KÖY OLMAK İSTİYORLARMIŞ,KÖY OLARAK KALMAK İSTENİYORMUŞ..BİZDE BELEDİYE İSTİYORUZ DİYEMEDİK BİLE,ÖNÜMÜZ KESİLDİ,KARGAŞA YARATILDI SUSTUK SUSTUK ÇIKMAK ZORUNDA KALDIK.
BÜTÜN OĞUZ KÖYLERİNDEN VE OĞUZ BELEDİYESİNDEN ÖZÜR DİLİYORUM VE BAŞINIZIN ÇARESİNE BAKIN DİYORUM.NE YAPILMASI GEREKİYORSA ONU YAPIN.BU KONUYLA İLGİLİ İLERKİ TARİHLERDE YAZMAM GEREKEN ÇOK ŞEYLER OLACAK.
”OTOBÜS İSTEMİYORLARMIŞ,BİZİM İMZA TOPLAMAMIZ BİŞEYE YARAMAZMIŞ”..GARABUZ KÖPRÜSÜNÜDE KESELİM,KAPATALIM DA GİDİŞ GELİŞDE OLMASIN BARİ..”BİZİM KÖYE GELMESİN AMA BEN ORDA BİNERİM”..BUNUDA TAKTİRLERİNİZE SUNUYOR,

ARKADAŞLAR; ANLATTIĞIM KARGAŞADAN SONRA,JANDARMA TOPLANTIYI DAĞITMAK İSTEMESİYLE,KADINLAR VEDE FATİH BEKTAŞ HOCAMIZ TOPLANTIYA AĞIRLIĞINI KOYARAK,NORMALE DÖNMESİNİ TEMİN ETMİŞ,KONUŞMACILAR İSTEDİKLETİNİ SÖYLEYEBİLMİŞLERDİR

SEVGİ VE SAYGILARIMI SUNUYORUM..

En son Haberler

One Thought to “Resullü Köyünde 2. Toplantı Yapıldı”

  1. ismet kılıçarslan

    resullu köyündeki toplantı bayanların katılımı ile ayrı bir renk verdi,toplantı genellikle şahsi meseleler üzerinde duruldu mahiyetinin dışında oldu,konu ile ilgili bir toplantı olmadı kişisel amaçlı oldu. yinede katılım ve sonuç güzeldi.tertipleyenlerden hazırlayanlardan sebeb olanlardan Allah razı olsun.
    köyümüzn güzelliği için hizmet ten yararlanmak için her türlü imkanlardan yaralanmak ,faydalanmak lazım.
    böyle güzel toplantılarda.Hilmi Taşkın hocmaızn da bulunmalarını ve kendilerinden istifade etmemiz gerektiğini söylüyorum.
    ismet kılıçarslan..medine pazarı

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.