Kemençe Videolar Son Dakika Videolu Haberler Yöresel Haberler 

Kebir Süt Ürünleri

Yolumuz Vakfıkebir’de bulunan Kebir süt ve süt mamülleri fabrikasının önünden geçerken buradan birkaç kare resim ve kısa bir video çekerek sitemizde bölgemizin ürünü olan KEBİR SÜT VE MAMÜLLER tanıtımını yapmak istedik.

Gurbet elde bulunan bizler market raflarında artık gözümüz KEBİR etiketli ürünleri arar oldu ve yine sadece KEBİR ürünlerini satan şarküteri bizlerin zaman içersinde uğramadan geçemediği yerler haline geldi bu başarılarından dolayı KEBİR SÜT’e  Teşekkür ediyoruz.

KEBİR SÜT HAKKINDA (Alıntı)

“Vakfıkebir’e yatırım yapıp önce Vakfıkebir için sonra Türkiye için çalışan ve Vakfıkebir yöresinden toplanan yöreye özgü sütlerden uluslararası standartlar altındaki hijyenik koşullarda gerçek Vakfıkebir ürünleri üreten, tek marka Kebir”

1940 yılında köylüden tereyağ, peynir ve minzi (Lor peyniri) almak suretiyle Trabzon Vakfıkebir bölgesinde çalışmalarına başlayan Karadeniz ailesi o yıllarda Karadeniz bölgesine üretimini gerçekleştirdiği süt ürünleri ulaştırmaktaydı. Kebir markasının ilk adımlarının atıldığı 1945 yılından sonra Marmara bölgesine o günün zorlu koşullarında süt ürünleri pazarlamasını gerçekleştirerek Karadeniz ve Marmara bölgesinin gelecekteki en iyi üreticisi olacağını müjdeliyordu. Artan talepler doğrultusunda 1963 yıllarında İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgeleri de dahil olmak üzere geniş bir coğrafyada yeni süt ürünlerini de kendi ürün yelpazesine ekleyerek daha iyi koşullarda ve dünya standartlarında hizmet vermeye devam etti.

Tüm Türkiye’ye ulaşabilmek ve daha kaliteli hizmet verebilmek için 1993 yılında Karadeniz Kardeşler A.Ş.’yi kurdu. 2000’li yıllara kadar bölgenin coğrafik yapısının zorluklarına rağmen topladığı sütleri pastörize ederek hijyenik koşullar altında ürettiği süt ürünlerini Kebir markasıyla Karadeniz ve Marmara bölgesinin en önemli üreticisi konumuna gelmiştir. Günümüz rekabet koşullarına uyum sağlamak ve tüketicisine çok daha iyi hizmet verebilmek için çok ciddi bir yatırım gerçekleştirerek Vakfıkebir’de 10.000 metrekarelik yeni Fabrika binasını kurdu. 30’a yakın ana bayii ve kendi bünyesindeki sayısız şube ve marketlere satışını genişleten Karadeniz Kardeşler, Kebir markası ile tüm Türkiye’ye ulaşan günlük ürün dağıtımını gerçekleştirmektedir.

KARADENİZ KARDEŞLER GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.

Tonya Yolu Üzeri 3.km Caferli Köyü VAKFIKEBİR/TRABZON

Tel:(0462) 841 56 41-841 50 90 Fax:(0462) 841 27 63

Lütfen Resim Üzerine Tıklayınız.

 

En son Haberler

2 Thoughts to “Kebir Süt Ürünleri”

  1. arda

    süt alış fiyatları ne kadart acaba?

    1. Değerli Arda Sitemize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederim.Yanlız sorunuzun cevabı hakkında http://www.kebirsut.com.tr/ sitesinden daha net bilgi alacağını düşünmekteyim.

Comments are closed.