Bizden Haberler Son Dakika Videolu Haberler 

Oğuz Köyleri Askerlerini Birlikte Uğuradı (Video Eklendi)

Oğuz Köyleri Gençlerinin Birlikte Düzenledikleri Asker Gecesi, Oğuz Birliğine Giden Yolda Önemli Mesajlar Verdi. 1990/1 tertip olarak kutsal vatani görevine gidecek olan Oğuzlu gençler için; Beşikdüzü Kapalı Spor Salonunda 19.02.2010 Cuma günü akşamı saat 19:da muhteşem bir eğlence merasimi düzenlendi.

Gecede bir arada eğlenen gençler adeta umut dolu bir gelecek vaat ettiler. İstanbul’a gitmek için daha önceden uçak bileti ayırtmış olan Oğuz Belediye Başkanı Şakir Yenigün, askere gidecek Oğuz Köyleri gençlerinin eğlenceleri nedeniyle biletini bir gün sonraya erteleterek bu muhteşem gecede gençlerle bir arada olmanın heyecanını yaşamak istediğini söyledi. Geceyi gençlerle birlikte organize eden Oğuz Köyleri Dernek Başkanı Kazim Zıp, askerler için yapılacak olan orta merasimine geçmeden önce Belediye Başkanı Şakir Yenigün’ü mikrofona davet ederek duygularını almak istedi.

Başkan Yenigün yaptığı kısa konuşmasında; Oğuz Köyleri gençlerinin düzenledikleri gecede, Oğuz Köylüleri olarak birlikte olmanın sevinç ve heyecanını yaşadığını ifade ederek, geceye iştirak eden herkese teşekkür etti, askerlere de vatani görevlerinde başarılar ve hayırlı teskereler diledi. Daha sonra Hürriyet Mahallesi Muhtarı Mehmet Yenigün’ün, yaptığı orta merasiminden sonra geceye katılan vatandaşlarla birlikte gençlerin eğlenceleri devam etti. Oğuz Köylerinden askere gidecek gençlerimizin isimleri şöyle:

Resullü Köyünden; 1-Mehmet Coşkun (Nurettin) 2-Şenel Demirci (Şenol) 3-Muhammet Kırarslan (Hasan) 4-Emrah Kırarslan (Coşkun); Çakırlı Köyünden; 1-Ülke Yayla (Fikret); Oğuz Beldesinden; 1-Mert Dişli (Mehmet-Karaca) 2-Yetkin Yenigün (Hüsnü) 3-Aykut Yenigün (Ahmet) 4-Ümit Kurt (Mehmet Ali) Bizler de askerlerimizin ailelerine “Allah kavuştursun” dualarımızla, gençlerimize de şimdiden hayırlı teskereler diliyoruz.

Resimler: www.mithatgudu.com

<object width=”400″ height=”300″><param name=”allowfullscreen” value=”true” /><param name=”allowscriptaccess” value=”always” /><param name=”movie” value=”http://www.izlesene.com/embedplayer.swf?video=1798201″ /><embed src=”http://www.izlesene.com/embedplayer.swf?video=1798201″ wmode=”window” bgcolor=”#000000″ allowfullscreen=”true” allowscriptaccess=”always” menu=”false” scale=”noScale” width=”400″ height=”300″ type=”application/x-shockwave-flash”></embed></object><p><a href=”http://www.izlesene.com/video/haber-haber—izlesene-oguz-koyleri-askerlerini-birlikte-ugurladi/1798201″ target=”_blank” title=”haber – izlesene oĞuz köylerİ askerlerİnİ bİrlİkte uĞurladi”>haber – izlesene oĞuz köylerİ askerlerİnİ bİrlİkte uĞurladi</a> | <a href=”http://www.izlesene.com” target=”_blank” title=”izlesene”>izlesene.com</a></p>

En son Haberler

2 Thoughts to “Oğuz Köyleri Askerlerini Birlikte Uğuradı (Video Eklendi)”

 1. bahtiyar açıl

  Aralarında bulunamadıgım için çok üzgünüm..Hepsini teker teker kucaklıyor,hayırlı teskereler diliyorum.

 2. Ramazan COŞKUN

  BİRİLER BİRLİKTEN DOĞAN GÜCÜ GÖRDÜMÜ ACABA

  NE OLURSAN OL YİNE DE GEL !!!!

  SAYIN BELEDİYE BAŞKANIM YOLUN AYDINLIK VE ACIK OLSUN

  YÜRÜDÜĞÜN DOĞRU YOLDAN GİTKİ ARDINDAKİ KAR TANELERİ YUMAK VE YIĞIN OLSUN

Comments are closed.