Güncel Haberler Son Dakika 

Gasilhane Hizmete Girdi

Vakfıkebir İlçesi Kemaliye Mahallesi Gülbaharhatun Caddesi 112 Acil Servis İstasyonunun yanında Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan gasilhane hizmete girdi.

Vakfıkebir’in yanı sıra Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Tonya ve Şalpazarı ilçelerine de hizmet verecek olan gasilhanede yapılan tüm hizmetler ücretsiz olacak. Gasilhanede 3 erkek, 3 bayan olmak üzere 6 gassal görev yapacak. Cenaze aracının da bulunduğu Gasilhanenin içerisinde 2 erkek, 2 bayan toplam 4 yıkama birimi, ihtiyaç halinde artırılabilecek 6 kişilik morg,  cenaze yakınlarının dinlenme ve bekleme odası, bay-bayan lavabo bulunuyor. Hafta sonları dahil 08.00 ile 17.00 saatleri arasında cenaze yıkama yapılacak. Ayrıca yine ücretsiz olarak kefen takımı, tabut ve mezar tahtası verilecek.

“VAKFIKEBİR’DE YAPILDI TÜM YÖREYE HİZMET VERECEK”

Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, “Trabzon Büyükşehir Belediyemiz tarafından ilçemizde yapılan ve tüm Büyükliman yöremize hizmet verecek olan gasilhane bölgemizde çok önemli bir ihtiyaca cevap verecek. Hayırlı uğurlu olsun. Bu önemli hizmeti yöremize kazandıran Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Murat Zorluoğlu’na teşekkür ediyoruz” dedi.

Haber Linki İçin Tıklayınız

En son Haberler